Cablu profesional Optic cu fibra SC-duplex - SC-duplex 0.5m

GOOBAY
39,65 Lei
In stoc

Durata de livrare: 2-4 zile

Limita stoc
- +
Adauga in cos
Cod Produs: CABLE-OPT/MM-SC/SC/0.5 Ai nevoie de ajutor? +40747651625
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Conceput pentru a fi utilizat in birouri, centre de calcul
Mantaua cablului este fara halogeni si ignifug
Fiecare cablu include un protocol de testare
Echipat la ambele capete, cu un conector LC-duplex
Cablu de tip fibra optica fibra de plastic
Lungime de unda: 850 nm
Lungime cablu: 0.5 m
Diametru teaca de fibre optice 125 µ
Rezistenta la compresiune: 1000
Diametru manta cablu: 2.8 mm
Diametru conductor fibra optica de 50 µ
Manta exterioara material: PVC
Culoare: PVC
Temperatura de operare: -20 la 60 ° C
Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Scrie un review


Review-ul a fost trimis cu succes.

Suport clienti Luni - Vineri: 9:00 - 17:00

+40747651625 info@cadouriminunate.ro
close

Comparare

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

close

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!